Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Sagaform
Kod producenta: 5017602
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj 1 do 4 dni
Sagaform
Cena:
49,90 PLN

Otwieracz do butelek Sagaform OVAL OAK wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz naturalnego drewna dębowego. Przeznaczony jest do otwierania butelek kapslowych. Otwieracz świetnie uzupełnie kolekcję Oval Oak. Wymiary: długość 16.5 cm.

Istniejąc od ponad 20 lat, marka Sagaform dała się już poznać ludziom na całym świecie jako synonim dobrego wzornictwa, wysokiej jakości i niewygórowanych cen. Produkty stworzone przez wybitnych projektantów z łatwością wpasują się w nasze życie, uaktrakcyjnią je swoim wyglądem i funkcjonalnością. Główną ofertę dotyczącą przygotowywania i podawania posiłków uzupełniają setki produktów przydatnych w codziennym życiu. Ponad 1000 produktów zebranych w kilkudziesięciu grupach będzie nam mogło towarzyszyć w niezliczonych sytuacjach - od porannego śniadania przez prace w ogródku i wyjazd na biwak aż po relaks w kąpieli.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...