Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: WMF
Kod producenta: 0661616040
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Wysyłki!
WMF
Cena:
129,00 PLN

Pojemnik kuchenny WMF Depot to połączenie doskonałej jakości i nowoczesnego wzornictwa. Z pomocą szklanego pojemnika przechowywanie żywności w będzie bezpieczniejsze, a co za tym idzie, pozostanie ono świeże przez dłuższy czas. Pokrywka wyposażona w silikonową uszczelkę po zamknięciu zapewnia szczelność, co tworzy optymalne warunki wewnątrz.  To rozwiązanie jest szczególnie przydatne w przypadku przechowywania produktów sypkich takich jak np. cukier, mąka, makarony czy ryż. Zarówno pojemnik jak i pokrywka nie pochłaniają zapachów ani smaków. Wykonanie: szkło, stal nierdzewna 18/10 Cromargan polerowana, tworzywo. Wymiary: wysokość 21.5 cm, średnica 9.7 cm, pojemność 1000 ml (1,0 l).  

WMF jest światowym liderem w produkcji wyposażenia z dziedziny "Stół i kuchnia" dla gospodarstw domowych oraz firm. W filozofii firmy jest ustanawianie nowych standardów i trendów. Założone w 1853 roku przedsiębiorstwo jest ogólnoświatowym dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności. U podstaw sukcesu firmy leży konsekwentna polityka dotycząca produktów. Wyróżniają się one nie tylko na niemieckim, ale również na międzynarodowym rynku. WMF to marka będąca synonimem elegancji, aczkolwiek prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakości w procesie produkcji, co sprawia, że ostatecznie do klienta trafia wyłącznie najlepszy towar.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...