Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 24 godzin
Cena:
30,00 PLN

Uwielbiają go wszystkie dzieci, a także dorośli! Piosenki „Wujka Ogórka” swój początek mają w stworzonym przez niego musicalu pod tytułem „Bajeczne Arkana”, który oparty został na baśniach Hansa Christiana Andersena. Musical ten powstał specjalnie dla letnich półkolonii dzieci organizowanych przez Centrum Kultury w Czempiniu. Wujek Ogórek rozwijał swoją działalność dla najmłodszych, przygotowując przedstawienia okolicznościowe, głównie dla zaprzyjaźnionych przedszkoli. Z czasem jednak jego popularność zaczęła zdecydowanie rosnąć - pokochały go bowiem dzieci w całym kraju!

Autorskie „Piosenki Wujka Ogórka” w sposób niesamowity uczą i bawią dzieci z całej Polski. Wujek Ogórek z powodzeniem koncertuje po całej Polsce, organizuje wszelakie warsztaty oraz eventy z udziałem swoich małych fanów. Ponadto, prowadzi on dla nich zajęcia online, a także oferuje zajęcia wokalno-teatralne w placówkach wczesnoszkolnych. „Piosenki Wujka Ogórka” odniosły wielki sukces, sprzedając się w nakładzie ponad 5000 sztuk.

Piosenki Wujka Ogórka" to zbiór 13 piosenek dla dzieci w wieku przedszkolnym, choć z pewnością wywołają również uśmiech na twarzy starszych dzieci! Wszystkie utwory są autorstwa Przemka Urbaniaka, który prowadzi zajęcia wokalno-teatralne w placówkach wczesnoszkolnych. Na płycie znalazły się m. in. "Dinozaury", "Makaronowy Król", "Zawody" oraz "Ptaszek na gałęzi", który jako pierwszy singiel promuje album animacją video. Całość doskonale uzupełnia gra planszowa, którą można znaleźć wewnątrz płyty wraz z tekstami piosenek. Dla rozwoju swojego dziecka z pewnością warto zaopatrzyć się w „Piosenki Pana Ogórka”, cena jak najbardziej zachęca, zważywszy na całą masę możliwości, które po zakupie płyty w naszym sklepie czekają Ciebie i Twoje dziecko.

Do płyty „Piosenki Wujka Ogórka” dołączone są teksty wszystkich utworów, dzięki temu wraz z dzieckiem możecie dołączyć do Wujka Ogórka, śpiewając wspólnie! Gra planszowa nie tylko przyniesie Wam mnóstwo frajdy, ale też poszerzy wiedzę Twojego dziecka, usprawni jego pamięć i pobudzi wyobraźnię!


Płyta CD zafoliowana.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...