Wczytuję dane...

Przemo Urbaniak - Artysta

Przemo Urbaniak – wspaniały twórca bajkowych piosenek dla dzieci 

Przemo Urbaniak to aktualnie jeden z najpopularniejszych autorów piosenek dla dzieci! Jest wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i tekściarzem, twórcą wspaniałych utworów skierowanych do najmłodszych. Muzyką zajmuje się od przeszło 20 lat. Wśród rodziców i dzieci znany jest jednak od 2016 roku, od kiedy realizuje projekt „Wujek ogórek". Pomysł przełożył się już na trzy autorskie płyty CD, „Piosenki Wujka Ogórka", „Bajki Wujka Ogórka" oraz „Wujek Ogórek Wesoły Mrówkojad", które pobijają serca najmłodszych. Poza tworzeniem i wykonywaniem muzyki Przemo Urbaniak dzieli się również swoim warsztatem artystycznym. Prowadzi zajęcia wokalne i teatralne w przedszkolach i szkołach, a także koncertuje! Ma na swoim koncie ponad 1000 występów a ich liczba stale rośnie.

Czytaj więcej

„Wujek Ogórek" nie tylko do słuchania!

Teksty Przemo Urbaniaka pełne są ciekawych bajkowych oraz baśniowych historii. Jego utwory nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą. Razem z „Wujkiem Ogórkiem” Twoje dziecko rozwinie swoją wyobraźnię, poszerzy swoją wiedzę, poprawi umiejętność czytania, rysowania, tańca, a nawet śpiewania! Ponadto płyty Przemo Urbaniaka dają możliwość wymyślania przeróżnych zabaw ze swoimi pociechami. Do płyt dołączone są teksty. Możesz więc razem z dzieckiem zaśpiewać piosenkę, bądź nauczyć się jej tekstu na pamięć. A może spróbujecie ruszyć wyobraźnią i stworzyć ilustrację do bajki, której właśnie słuchacie? Świetną zabawą będzie również narysowanie postaci, które występują w utworach, a jeśli Twoje dziecko woli bardziej twórcze zabawy, możecie stworzyć kukiełki i bawić się w teatr. Muzyka idealnie sprawdzi się również podczas podróży. Kiedy Twoje dziecko się nudzi, możecie razem pośpiewać piosenki. Taka aktywność z pewnością umili wam podróż i sprawi, że czas minie o wiele szybciej. Na koniec dnia pełnego przygód,melodie z płyt „Wujka Ogórka”mogą okazać się świetnym dodatkiem do zasypiania i ukołyszą Twoje dziecko do snu. 

Utwory Przemo Urbaniaka powstały z myślą o przedszkolakach, jednak autor ma także fanów w nieco starszym wieku. Dzięki radości, która płynie z jego bajek oraz zaspokajaniu dziecięcej ciekawości maluchy wręcz uwielbiają spędzać z nim czas! Z jego twórczości korzystają szkoły, przedszkola, placówki wczesnoszkolne, jak również osoby prywatne. 

Bajki dla dzieci w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdziesz oryginalne, autorskie płyty Przemo Urbaniaka z bajkowymi piosenkami dla dzieci, również te z serii „Wujek Ogórek”, w atrakcyjnych cenach. Każda z płyt CD jest zafoliowana i zawiera teksty piosenek. Dodatkowo w naszej ofercie mamy także gadżety związane z płytami i postaciami z bajek. Np. torby podróżne, czy plakaty z rysunkami, które są jednocześnie okładkami płyt „Podróże Wujka Ogórka” i nie tylko. Jeśli więc szukasz inspiracji do zabaw ze swoim dzieckiem, odmiany od standardowych bajek i historii, które opowiadają, koniecznie sięgnij po twórczość Przemo Urbaniaka. Twoje dziecko z pewnością będzie zachwycone!

 

 

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...