Wczytuję dane...

Tekstylia Świąteczne

Koniec grudnia jest najbardziej magicznym okresem w roku. Święta Bożego Narodzenia są czymś więcej, niż zjedzeniem pysznych potraw, wręczeniem i odebraniem prezentów. Chodzi o rodzinę, bez której święta są niczym innym, niż po prostu – paroma dniami. Reszta jest ważna, ale nie najważniejsza. Kiedy rodzina jest już zaproszona, można skupić się na owej reszcie. Czas na ekscytujące dni pełne pracy, w końcu goście muszą coś jeść, muszą czuć się najlepiej. Organizując święta u siebie trzeba wziąć pod uwagę jeszcze jedną rzecz. Dekorację! Gustownie przystrojony dom pozwoli na jeszcze większe odczucie tej cudownej atmosfery.

W tej kategorii znajdziesz wszelkiego rodzaju tekstylia świąteczne – od obrusów po serwetki. Wykonane z najwyższej jakości produktów materiały i eleganckie wzory jeszcze lepiej wpłyną na odpowiedni nastrój podczas wigilijnej uczty bądź posiedzenia w Boże Narodzenie. Goście będą zachwyceni widząc tak pięknie przystrojony stół!

Obrusy dostępne w tej kategorii przedstawiają świąteczne wzory. Nie zostaje nic, tylko włożyć pod niego sianko i czekać na gości! Na uwagę zasługuje firma Sodahl, która przygotowała serię świątecznych produktów wykonanych w 100% z bawełny. Jest to minimalistyczna seria, która pięknie wpasuje się w resztę wystroju. Możesz znaleźć tutaj obrusy granatowe, szare, czerwone, zielone, a także kolorowe. Różne rozmiary pozwolą Ci wybrać idealny obrus dla Twojego stołu. Jeżeli chcesz zrezygnować z obrusa – sprawdź piękne podkładki pod talerze, które są wykonane z tego samego materiału.

Dobrze jest zaopatrzyć się również w serwetki, które zapewnią higienę spożywanego posiłku. Warto wiedzieć, że takiej serwetki nie umiejscawia się pod szyją, ale na kolanach. Serwetka stanie się nieocenioną bronią w walce z barszczem czerwonym, który zbiera największe żniwa właśnie w wigilię Bożego Narodzenia.

Odpowiednio udekorowany stół aż sam będzie zachęcał do spożywania z niego. Kupując w Design for Home masz gwarancję zaopatrzenia się w produkty najwyższej jakości!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...