Wczytuję dane...

XdDesign

XD Design to holenderska marka należąca do nadrzędnego podmiotu Xinado. Ta dynamicznie rozwijająca się firma prowadzi sprzedaż swoich produktów w ponad 50 krajach. Duży sukces był możliwy dzięki pracy projektantów z całego świata, którzy początkowo działali we własnym zakresie. Kiedy połączyli swoje siły, rozwinęli działalność w dobrze prosperującą firmę.

Największym sukcesem okazał się plecak XD Design z serii Bobby. To właśnie ten projekt przyniósł producentowi największe zyski i podniósł zainteresowanie innymi artykułami. Teraz marka działa na szeroką skalę i wciąż zdobywa kolejne rynki, starając się sprostać wyzwaniom biznesu i utrzymać osiągnięty sukces. Dąży do tego, by identyfikować i spełniać oczekiwania klientów, a jednocześnie działać, mając na uwadze dobro firmy.

Czytaj więcej...

Nowocześni koczownicy – tak XD Design definiuje swoją grupę docelową. To ludzie XXI wieku, którzy czepią z życia garściami i zdobywają doświadczenia poprzez podróżowanie. Projekty oferowane przez firmę mają na celu ułatwienie im organizacji w podróży. Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego komfortu i bezpieczeństwa podczas każdej wyprawy turystycznej. Ułatwiają podróżowanie, aby posiadacz mógł cieszyć się w pełni z samej wędrówki, nie skupiając się na aspektach technicznych.

Główne idee, jakimi kieruje się marka w swojej działalności to bezpieczeństwo, organizacja, kontakt i odpowiedzialność. Produkty XD Design posiadają zabezpieczenia przed kradzieżą. Firma oferuje także narzędzia do planowania podróży, a wiele plecaków czy toreb posiada specjalne przegródki, dzięki którym turysta może zachować porządek podczas wyprawy. Marka pozwala klientom iść z duchem czasu i być w stałym kontakcie ze światem. Dzięki gadżetom elektronicznym nowocześni koczownicy ruszają w kolejne etapy wypraw z zawsze naładowaną baterią. Firma szczególnie dba o to, by odpowiadać na potrzeby planety. Z uwagi na to materiały, z których wykonane są akcesoria, odznaczają się najwyższą jakością i pochodzą z recyklingu. Wszystkie te wartości wyrażone są w projektach firmy i układają się w jedną ideę: przemyślane projektowanie.

Marką siostrzaną XD Design jest XD Modo. Oferta obejmuje zakres akcesoriów turystycznych, takich jak m.in. termosy, kubki przenośne czy latarki solarne. Znajdziemy tu także naczynia kuchenne wyróżniające się imponującym designem i funkcjonalnością oraz urządzenia wielofunkcyjne. Produkty Modo cechuje wysoka jakość i oryginalne wzornictwo, które podkreśla innowacyjny charakter każdego przedmiotu.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...