Wczytuję dane...

Suszarki do Ubrań

Niebywalą zaletą posiadania własnego ogrodu,jest możliwość wydzielenia w nim strefy relaksu jak i strefy bardziej użytkowej. Wiosenne i letnie miesiące są niebywałą okazją do tego, aby część prac domowych takich jak rozwieszanie i suszenie prania przenieść na świeże powietrze. Podróżując po świecie czy wracając pamięcią do czasu dzieciństwa nierzadko można natrafić na obrazki rozwieszonych pomiędzy domami lub drzewami sznurków z malowniczo powiewającymi prześcieradłami. Czy jest coś przyejmniejszego niż położyć się po ciężkim dniu pracy w pościeli pachnącej świeżym powietrzem? Z pewnością tak. Nie zmienia to jednak faktu, że wszelkie tekstylia schnąc w przewiewnym miejscu nabierają świeżego, miłego zapachu. Schną szybko i równomiernie, a to eliminuje ryzyko przykrego zapachu, który może być wynikiem niedosuszenia.

Zgadujemy, że i Państwo doceniacie zalety suszenia ubrań na słońcu, jednak wkładając tak duży wysiłek w urządzenie otaczającej przestrzeni chcecie uniknąć rozciągniętych tu i tam sznurów prania, które wyglądają pięknie na Sycylii, ale niekoniecznie we własnym ogrodzie. Dlatego wśród oferowanych produktów, przedstawiamy Państwu wyselekcjonowane suszarki do ubrań, przeznaczone do użytku zewnętrznego, które sprawdzą się doskonale w ogrodach, na tarasach czy większym balkonie. Nienachalny, minimalistyczny wygląd oraz łatwe w obsłudze systemy rozkładania suszarek, pozwolą umiejscowić suszarkę w każdym ogrodzie nie burząc jego wcześniejszej harmonii i wtapiając się w design otoczenia. Dzięki nim również Państwo będą mogli cieszyć się świeżością tkanin.

Wybraliśmy dla Państwa suszarki wytrzymałe, odporne na mocny wiatr oraz inne warunki atmosferyczne, takie jak promieniowanie UV. Mając na uwadze różnorodność podłoża i warunków panujących w Państwa prywatnym otoczeniu, zapewniamy wybór sposobu montażu (do gruntu, betonu i do ściany). W ofercie dostępnych jest kilka rozmiarów suszarek, co pozwoli Państwu na indywidualny dobór wielkości w zależności od potrzeb. Proponujemy suszarki do ubrań wykonane z gładkich materiałów, co zabezpiecza odzież przed zaczepianiem i zniszczeniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producenta są to produkty zapewniające maksimum funkcjonalności i wysoki komfort w użytkowaniu. Wysoką jakość produktów potwierdza nieposzlakowana opinia producenta i zapewniona przez niego kilkuletnia gwarancja. Jednocześnie doceniając Państwa gust i zamiłowanie do dobrego designu, proponujemy produkty marki idealnej dla osób nowoczesnych, ceniących styl i wysoką jakość. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...