Wczytuję dane...

Moździerze

Moździerze to nasz najlepszy przyjaciel w rozdrabnianiu przypraw, roślin i twardych produktów kulinarnych. Sklep Design For Home doskonale o tym wie, oferując moździerze wyłącznie znanych i renomowanych producentów. Ta dokładna selekcja sprawia, że nasze produkty to gwarancja zadowolenia i najwyższej jakości, a co najważniejsze - bezpieczeństwa dla naszego zdrowia! Wszystkie moździerze zostały dokładnie przebadane, są także dostępne w sprzedaży w takich krajach jak Niemcy, Dania czy Włochy - warto przypomnieć, że tamtejsza kultura kulinarna jest tak niezwykle wymagająca, że na tamtejszych rynkach utrzymują się wyłącznie najlepsi!

Czytaj więcej Moździerz żeliwny z tłuczkiem z rączką z drewna orzechowego szwedzkiej firmy Skeppshult to produkt niezwykle piękny i solidny. Ten płaski i szeroki moździerz z krótkim tłuczkiem z drewna orzechowego doskonale nada się do dokładnego i spokojnego rozcierania niewielkich ilości substancji tak, aby powstała jednolita, bezgrudkowa masa. Wykonanie z żeliwa gwarantuje bezproblemową, wieloletnią eksploatację.

Skeppshult oferuje także model Tradition, świetnie sprawdzający się do energicznego rozcierania większej ilości produktów. Moździerz Tradition, ze względu na charakterystyczną budowę tłuczka - długi, z pewnym chwytem, zakończony charakterystycznym zgrubieniem - idealnie nada się do rozdrabniania silnie skawalonych kostek cukru, a także gałki muszkatowej, bądź twardych orzechów. Wysoki, metalowy korpus zapobiega wydostaniu się substancji na zewnątrz. Warto wspomnieć, iż moździerze Tradition oferowane są przez nas w dwóch rozmiarach tłuczka - 11,5 cm oraz 8 cm. Mniejszy model wykonany jest z żeliwa.

Miłośnikom nowoczesności gorąco polecamy zapoznanie się z APESO - jest to moździerz bambusowy ze stalowym tłuczkiem, produkowany przez niemiecką firmę Zack GmbH. Matowa stal stanowi świetną parę z bambusem - APESO stanowi tego niezaprzeczalny dowód. Jest to także doskonały przykład, że przedmiot taki jak moździerz może być zarówno w pełni przydatny, jak i po prostu piękny.
Jednym z największych moździerzy w naszej ofercie jest 21 centymetrowy, granitowy GIGANT, niemieckiej firmy Cilio. Stanowi on świetne rozwiązanie dla osób potrzebujących większych ilości rozdrobnionych przypraw. Moździerz jest płaski i szeroki, a jego odpowiednio wyprofilowany tłuczek doskonale sprawdza się w dokładnym rozcieraniu przypraw w jednolitą masę bez grudek. Pamiętajmy, że do orzechów i innych twardych produktów lepiej nadadzą się moździerze wysokie, najlepiej z metalu - takimi są chociażby produkty firmy Skeppshult - polecamy!

Ekskluzywny moździerz kuchenny - dlaczego warto postawić na jakość?

 

Efektowny i komfortowy w użytkowaniu moździerz kuchenny zachwyci każdego wielbiciela kulinarnych przygód, który zdaje sobie sprawę z tego, że jakość przyrządów kuchennych ma ogromne znaczenie dla smaku przygotowywanych potraw. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazł się moździerz kuchenny granitowy, który pozwala na dokładne rozcieranie przypraw i składników o niewielkiej ziarnistości, na przykład pieprzu. Oferujemy Państwu także moździerz kuchenny kamienny, który jest równie skuteczny w mieleniu przypraw i ziół, ponieważ nie neutralizuje zawartych w nich witamin. Jeśli natomiast szukasz przyrządu kuchennego, który pozwoli Ci na miażdżenie orzechów i twardszych produktów, najlepszym wyborem będzie moździerz kuchenny mosiężny. Wszystkie moździerze kuchenne dostępne w naszej ofercie charakteryzują się wyjątkowo nowoczesnym designem i poza funkcjonalnością, bardzo estetycznie prezentują się w kuchni, stanowiąc w ten sposób element dekoracyjny.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...