Wczytuję dane...

Wyciskacze do Czosnku

Wyciskacze do czosnku to bardzo ważny, lecz często niedoceniany element wyposażenia naszej kuchni. Warto o nim pamiętać, czego wyrazem jest włączenie tego typu urządzeń do swojej oferty przez sklep Design For Home. Oferowane u nas produkty produkowane są przez firmy cenione i renomowane, nie tylko na naszym rodzimym rynku, lecz także i w Niemczech, Danii, Szwecji czy we Włoszech. Przechodzą pomyślnie wszelkie testy związane z jakością i bezpieczeństwem dla zdrowia. Mamy więc pewność, że oferowane przez Design For Home wyciskacze do czosnku stanowią światową czołówkę tego typu urządzeń!

Wyciskacz do czosnku z pojemnikiem INSPIRED firmy Eva Solo pokazuje nam, jak wiele potrafi zmienić umiejętnie zaprojektowany przedmiot. Jego piękno, w połączeniu z praktycznością, stanowi mieszankę wybuchową! Idealne na prezent. Zestaw składa się z praski, a także ze szklanego naczynia - jest ono pojemnikiem na czosnek.

WMF Gourmet oferuje wyciskacz / siekacz do czosnku, w którym nasze dłonie nie będą miały kontaktu z tą niezwykle cenną przyprawą. Forma młynka sprawia, że czosnek może być dodawany bezpośrednio do potrawy, ułatwiając proces gotowania. Polerowana stal nierdzewna jest zarówno solidna, jak i piękna, dzięki czemu ten solidny, niemiecki produkt stanowić będzie piękną i praktyczną ozdobę naszej kuchni.

TOP TOOLS firmy WMF to kolejny ponadczasowy w swojej formie wyciskacz do czosnku, którego swobodnie możemy użyć także jako ozdoby. Długie, świetnie wyprofilowane rączki znacznie ułatwiają posługiwanie się nim. Pewny chwyt jest nieocenioną zaletą w przypadku tego typu urządzenia. Możliwość mycia w zmywarce jest zaś przydatna, jeżeli zależy nam na wygodzie. PROFI PLUS to inny wyciskacz / praska do czosnku tego niemieckiego producenta. Częściowo matowe wykończenie dodaje mu elegancji, a klasyczna linia przyczynia się do znakomitego wpasowania w niemal każdy gust. Warto wspomnieć, iż stop stali użyty w produkcji tych wyciskaczy jest opatentowany przez WMF - daje to nam pewien wgląd na głębokie zaangażowanie i zaplecze technologiczne tej firmy.

Bardzo ciekawym produktem jest wyciskacz ROCKER firmy Joseph Joseph. To bardzo poręczny i minimalistyczny wyciskacz, wzbudzający zachwyt swoimi możliwościami przy jednoczesnym oszczędzaniu przestrzeni kuchennej. Idealny w małych mieszkaniach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota! ROCKER dostępny jest także w wielu atrakcyjnych kolorach. Joseph Joseph produkuje też silikonowy obierak do czosnku SCROLL, bardzo nowoczesny i praktyczny. Polecamy!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...