Wczytuję dane...

Młynki do Soli i Pieprzu

Młynki do przypraw są niezbędnym, a czasami niedocenianym elementem kuchennego wyposażenia. Oprócz funkcji praktycznej mogą pełnić również rolę bardzo interesującej ozdoby. Dlatego też w naszym asortymencie można znaleźć bardzo szeroki wybór młynków utrzymanych w bardzo interesującej estetyce. Znajdują się wśród nich produkty, które będą wspaniale prezentować się w pomieszczeniach kuchennych utrzymanych w różnych stylach.

Młynki do przypraw są świetnym przykładem klasycznej dekoracji kuchennych pomieszczeń. Dlatego też w naszym asortymencie nie zabrakło modeli reprezentujących pełną klasy, tradycyjną estetykę. To młynki wykonane z takich materiałów jak na przykład drewno bukowe, które nadaje im ciepłego i spokojnego wyglądu.

Czytaj więcej...

Nie brakuje również modeli cechujących się naprawdę oryginalną estetyką. Przykładem mogą być chociażby młynki GRIND zaprojektowane dla marki Alessi przez zespół William Alsop & Federico Grazzini, które przyciągają uwagę niezwykle ekspresyjną formą, wyposażone w bardzo praktyczny ceramiczny mechanizm mielący na górze urządzenia. Bardzo interesującą opcją są również wyróżniające się wręcz futurystyczną prezencją młynki BUD niemieckiej marki AdHoc, które dzięki zaokrąglonemu kształtowi mogą zostać postawione zarówno poziomo, jak i pionowo.

Co ciekawe, wśród proponowanych przez młynków do przypraw nie brakuje produktów o nowoczesnym charakterze. To elektryczne modele wyposażone w takie funkcje jak regulacja grubości przemiału oraz dioda LED uruchamiająca się w trakcie włączania urządzenia. Dzięki nim obsługa młynków staje się o wiele łatwiejsza i wygodniejsza, a uzyskiwane efekty naprawdę niezwykłe.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...