Wczytuję dane...

Termosy Obiadowe

Termos obiadowy jest jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów, jakie mogą Państwo posiadać – zarówno w warunkach podróżnych, jak i życiu codziennym. Możliwość cieszenia się ciepłym posiłkiem w każdej chwili może sprawić, że nawet trudne chwile stają się przyjemne! Gdy robimy postój na górskim szlaku lub czekamy na tramwaj, pożywny, smaczny i ciepły posiłek mogą nas w niezastąpiony sposób pokrzepić. Bardzo dobry termos obiadowy to przede wszystkim wyrób, na którym możemy polegać, wiedząc że przetrzymywane w nim jedzenie nie wydostanie się na zewnątrz i zachowa pożądaną temperaturę. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszym asortymentem termosów obiadowych, które zdecydowanie spełniają oba te warunki, jednocześnie zachwycając stylowym designem, który nasi klienci od dawna kojarzą z prezentowanymi przez nas produktami. Oznacza to zarówno doskonałą estetykę, jak i wygodę użytkowania!

Czytaj więcej...

Oferujemy termosy obiadowe o różnej pojemności i utrzymane w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie produkt przystosowany do swoich potrzeb oraz gustów estetycznych. Ich twórcy nie zapomnieli również o wygodzie użytkowania, wzbogacając je o komfortowe rączki lub łyżki. Wysoka jakość materiałów oraz zastosowanie zaawansowanych technologii sprawiają z kolei, że termosy obiadowe w absolutnie niezawodny sposób wypełniają swoją podstawową funkcję, zapewniając Państwu wiele przyjemnych chwil. To produkty, które będą mogli Państwo ze sobą zabrać aż na sam koniec świata!

Żyjemy w ciągłym biegu, coraz więcej czasu spędzamy poza domem, często nie mamy, jak i gdzie w ciągu dnia zjeść obiadu – a co dopiero go ugotować! Dlatego powstało rozwiązanie, które umożliwia zabranie ze sobą w podróż, do pracy czy na wycieczkę ciepłego posiłku, którego nie musimy nawet podgrzewać.

Termosy na jedzenie - rodzaje

Termosy na jedzenie to bardzo specyficzny rodzaj pojemników. Zwykle wykonane są z tworzywa lub stali nierdzewnej i mają doskonałe właściwości termiczne. Będą szersze i niższe od swoich podróżnych odpowiedników przeznaczonych do przechowywania napojów – dzięki temu dostęp do jedzenia jest dużo łatwiejszy. Niektóre modele wyposażone są w specjalną rączkę ułatwiającą noszenie. To praktyczny wybór dla każdego, kto chciałby zabierać ze sobą ciepły obiad do pracy i zjeść go spokojnie w ciągu dnia, nie martwiąc się o jego podgrzewanie.

Jeżeli szczególnie zależy Państwu na trwałości i jakości wybieranego pojemnika, postaw na termos obiadowy Stanley – zaprojektowany w taki sposób, by utrzymywać wysoką temperaturę wewnątrz przez długi czas nawet w bardzo trudnych warunkach. To ważne zwłaszcza w zimie, kiedy podróżujemy lub dużo czasu spędzamy na zewnątrz.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór termosów obiadowych długo trzymających ciepło, a także niską temperaturę, jeżeli jest taka potrzeba. Tego typu pojemnik doskonale nada się więc również do transportu lodów. Oferujemy termosy o różnej pojemności i bardzo zróżnicowanym designie – wszystkie dostępne są w korzystnych cenach, co podkreślają opinie naszych klientów

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...