Wczytuję dane...

Stojaki na Parasole

Gdy mowa o elementach, które powinny znaleźć się w każdym przedpokoju, na pewno wielu z nas wskaże stojaki na parasole. Mogą stanowić one nie tylko ważny element praktyczny, ale i wspaniałą dekorację pomieszczenia. Takie właśnie produkty mogą Państwo znaleźć w naszym asortymencie! Naprawdę warto umieścić je w przedpokoju, który bywa jednym z najbardziej niedocenianych pomieszczeń mieszkania, choć tak naprawdę pełni ważną, reprezentacyjną rolę. Taki detal pozwoli rewelacyjnie uzupełnić jego wystrój!

Naszych klientów przyzwyczailiśmy do bardzo różnorodnych projektów, wpisujących się w stylistykę zarówno prostą i minimalistyczną, jak i bardziej awangardową. Do tej pierwszej kategorii na pewno zaliczyć można na przykład dyskretny stojak z serii ANGOLO firmy Zack, który wyróżnia się surową, geometryczną formą i blaskiem stali nierdzewnej. Jeśli zaś chodzi o tą drugą, warto wymienić stojak z kolekcji Blow Up marki Alessi. Tak jak pozostałe elementy kolekcji, powstał on przez ręczne spawanie stalowych kawałków pręta, co pozwoliło osiągnąć naprawdę niebanalny efekt estetyczny. Ponieważ wyżej wymienione produkty są częściami składowymi kolekcji, można oprócz nich zakupić pozostałe elementy serii, tworząc wysmakowany i spójny efekt estetyczny. To naprawdę fantastyczny pomysł na dekorację mieszkania!

Warto zwrócić uwagę na to, iż w naszej ofercie znajdują się stojaki na parasole o bardzo różnorodnych rozmiarach. Dzięki temu odpowiedni dla siebie model znajdą osoby dysponujące zarówno dużymi, jak i mniejszymi metrażami. Niezależnie od rozmiaru, wszystkie oferowane przez nas stojaki są fantastycznymi dziełami designu!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...