Wczytuję dane...

Maselniczki

Piękna maselniczka jest jednym z elementów, które powinny znaleźć się w wyposażeniu każdej dobrze urządzonej kuchni. To produkt bardzo praktyczny, który może przy tym pełnić funkcję bardzo subtelnej i eleganckiej dekoracji. Jeżeli szukają Państwo maselniczek, które z dumą zaprezentujecie w kuchni, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z asortymentem prezentowanym w tym dziale. W tym dziale znajdą Państwo zarówno maselniczki utrzymane w prostym i klasycznym stylu, jak i modele bardziej fantazyjne. Te pierwsze to między innymi:

  • - maselniczki z pokrywką stalową w kształcie kwadratowym (np. BASIC od niemieckiej firmy Blomus) lub okrągłym (np. DRESSED od Alessi),
  • - maselniczki z pokrywą wykonaną ze szkła ze żłobkowaną strukturą,
  • - maselniczki z pokrywką drewnianą, np. przyciągające uwagę owalnym kształtem RIG-TIG by Shelton.

Czytaj więcej...

Nie brakuje u nas maselniczek o naprawdę interesującym, wręcz awangardowym wyglądzie. Świetnym przykładem jest chociażby zaprojektowana przez Michaela Gravesa dla marki Alessi maselniczka MGBUT. Posiada ona szklaną kopułę umieszczoną na podstawie z polerowanej stali nierdzewnej, tworzącą razem z nią bardzo intrygujący efekt estetyczny.

Dostępne są u nas również kolorowe i wesołe maselniczki w kształcie statku SHIP SHAPE od firmy Alessi, wyposażone w uchwyt z nożykiem do smarowania z polerowanej stali nierdzewnej. Dlatego też wśród naszych propozycji znajdą coś dla siebie osoby szukające dekoracji przeznaczonych do wykorzystywania w różnych stylach dekoracji wnętrz.

Wśród oferowanych przez nas maselniczek znajdują się produkty prawdziwie wielofunkcyjne. To chociażby wykonane ze ślicznej białej porcelany maselniczki Legio Nova firmy Eva Solo, które mogą być używane nie tylko jako klasyczna maselniczka! Została ona bowiem zaprojektowana w taki sposób, by móc pełnić także rolę np. głębokiego pojemnika na ser.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...