Wczytuję dane...

Stojaki i Pojemniki

Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do smaku przygotowywanych przez nas posiłków, ale i ich estetycznego wyglądu. Zwykło się mówić, iż jemy nie tylko ustami, ale i wzrokiem. Z tego względu inwestujemy w wysokiej klasy zastawię stołową oraz przedmioty służące do podawania przekąsek. To właśnie przekąski trafiają na nasze stoły jako pierwsze i to one muszą zachwycić swoim niepowtarzalnym wyglądem.

Czytaj więcej ...

Miski na przekąski - jakie miski wybrać?

Najczęściej wykorzystywanym elementem kuchennego wyposażenia w każdym domu są miski. Nic dziwnego, iż osoby serwujące przekąski nie chcą z nich zrezygnować. Producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów stworzyli serie rozmaitych misek na przekąski. Mamy do wyboru misy szklane, plastikowe czy metalowe. Misy gładkie oraz posiadające uchwyty wykonane z naturalnych materiałów. Co więcej, miski wykorzystywane do przekąsek mogą posłużyć również jako przybornik na drobne przedmioty, np. monety czy wkłady do pióra. Wszechstronne zastosowanie misek sprawia, iż ich popularność wśród konsumentów nie maleje, lecz wciąż wzrasta.

Najlepsze pojemniki do serwowania przekąsek

Oprócz misek oraz desek na przekąski na stole nie może zabraknąć pojemników do serwowania przekąsek. Zamykane pojemniki doskonale sprawdzą się w czasie posiłków spożywanych na świeżym powietrzu. Lato sprzyja wyjazdom na łono natury. Rodzinne pikniki w parku powinny być czasem wytchnienia oraz odpoczynku. Przygotowane przez nas przekąski powinny pozostać szczelnie zamknięte. Owady znajdujące się w trawie nie powinny mieć dostępu do świeżych produktów. Z tego względu mądrze jest zainwestować w dobre gatunkowo pojemniki na przekąski.

Deski do serwowania przekąsek - duży wybór desek do serwowania mięs oraz serów

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się deski do serwowania przekąsek. Wykonane z naturalnego materiału doskonale sprawdzą się zarówno w klasycznej jak i modernistycznej aranżacji. Niezwykle efektowne deski służą do serwowania wybranych przez nas gatunków mięs oraz serów. Od dawna wykorzystywane we Włoszech oraz Francji, obecnie coraz chętniej wybierane przez Polaków. Ich popularność kryje się w prostocie. Ciepły odcień drewna wspaniale komponuje się z niewielkimi kawałkami serów oraz winem. Do wyboru mamy duże i małe deski. Kwadratowe, okrągłe, bądź podłużne. Każda z nich dostosowana jest do podawania innego produktu. Ogromny wybór desek do serwowania  przekąsek sprawia, iż bez trudu dopasujemy je do każdego podawanego przez nas posiłku.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...