Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Kod producenta: 3000006SURM017
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Lekue
Cena:
152,00 PLN

Informacje o produkcie

Lekue udowadnia, że pieczenie ciast wcale nie musi być wyzwaniem. Zestaw do pieczenia rolad to praktyczna pomoc nie tylko dla profesjonalistów, ale też początkujących. W jego skład wchodzą: silikonowa mata z rantem, packa do rozprowadzania ciasta i kremu oraz DecoPen z dwiema końcówkami. Silikonowa mata jest zarazem formą jak i zastępuje papier do pieczenia. Dzięki podwyższonym rantom chroni przed wypłynięciem ciasta. Wykorzystany wysokiej jakości silikon platinum sprawia, że ciasto nie przywiera i z łatwością można je  oddzielić. Packa z łatwością pozwoli rozprowadzić ciasto na powierzchni maty, a następnie krem na cieście, a na koniec z pomocą DecoPen udekorujemy nasze dzieło. Całość można myć w zmyarce. Wymiary maty: 40 x 30 cm.

 

Lekue jest dziś światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

 

 


Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...