Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Realizacja zamówienia: Zapytaj Obsługę o Czas Dostawy!
Lekue
Cena:
128,00 PLN


Gofry kojarzą nam się najczęściej z wakacjami bądź dzieciństwem i mało kto bez gofrownicy mógł przygotować je w domu. Formy Lekue nadchodzą z pomocą. Dzięki nim w 15 minut przygotujesz 8 pysznych i chrupiących gofrów. Zastępują one duże i nieporęczne maszyny do gofrów. Aby uzyskać idealny efekt i chrupkość należy odwrócić foremkę i ostatnie 5 minut piec wyciągnięte z niej gofry na blasze. Stwórz swoje własne i niepowtarzalne przepisy na słodkie i wytrawne gofry. Wymiary formy: 29 x 18,6 x 1,7 cm; poj. 8 x 125 ml. Wykonane z silikonu platinum: można myć w zmywarce.


Lekue jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

 Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...