Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Lekue
Realizacja zamówienia: Zazwyczaj do 3 dni
Lekue
Cena:
66,00 PLN


Szukasz pomysłu jak zaskoczyć swoich gości? A może jesteś smakoszem paluszków? Forma Lekue STICKS pozwala upiec prawdziwe, domowe paluszki. Jest to niezwykle łatwe i szybkie. Wystarczu 5 minut, piekarnik lub mikrofalówka. Na jednej formie upiec można 30 paluszków. Przed pierwszym użyciem dokładnie umyj formę. Na początku przed pieczeniem kika razy nasmarować ją tłuszczem. Podczas pieczenia umieść formę na środkowym lub dolnym poziomie - nigdy bezpośrednio pod grzałkami. Nie używaj funkcji "grill". Po upieczeniu pozostaw paluszki do ostygnięcia.

Lekue jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych z silikonu, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu - platinum. Wytrzymuje on bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. W produktach Lekue można piec, gotować na parze, chłodzić, mrozić, a wszystko z zachowaniem wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń. Lekue sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

 Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...