Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Eva Solo
Kod producenta: 567425
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w Ciągu 1 do 4 dni
Eva Solo
Cena:
119,00 PLN

Szklanki Eva Solo to projekt zespołu Tools Design. Prosta i minimalistyczna forma idealnie dopasuje się do każdego wnętrza. Wykonane zostały z grubego i soldinego szkla. Posiadają fakturę fali, która rozchodzi się do środka. Szklanki odporne są na wysokie i niskie temperatury, stąd można podawać w nich zarówno gorące jak i ciepłe napoje. Komplet 6 szklanek. Wymiar: pojemność 0,25 l (250 ml).

Eva Solo tworzy ekskluzywny i piękny skandynawski design. Produkty sygnowane tą marką cechuje estetyczny wygląd, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania. Jej historia sięga 1913 roku, a znaczący przełom nastąpił na początku lat 50-tych XX wieku. Produkty Eva Solo to duński design, który nadaje się do użytku codziennego w domu. Prostota, wyraźne linie oraz wysoki stopień funkcjonalności to cechy charakterystyczne produktów w kolekcji. Marka znana jest na całym świecie, a jej produkty są zdobywcami wielu prestiżowych nagród designerskich.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...