Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Stelton
Realizacja zamówienia: do 10 dni
Stelton
Cena:
1133,00 PLN

a stelton of mine


stelton to duńska firma - producent ekskluzywnych produktów w skandynawskim stylu. Piękno i dobry smak to jedne z podstawowych cech charakterystycznych tej marki. Unikalne wzornictwo jest najlepszym świadectwem doskonałego gustu i wysokiej klasy designu na świecie. Użytkowa forma wyrobów stelton pozwala wykorzystywać je na co dzień. Duński design jest uznany od wielu lat od Japonii po USA.

 

Informacje o produkcie


Kolekcja Prisme Stelton Norstaal - design Gert Holbek & Jørgen Dahlerup


Prisme to proste i piękne sztućce o ponadczasowym i wciąż nowoczesnym wyglądzie - prawdziwie klasycznym. Prisme został zaprojektowany w 1960 roku przez Silversmith Gert Holbek & Jørgen Dahlerup. Sztućce zostały nagrodzone w konkursie organizowanym przez Duńską Radę Goldmiths. Ich innowacyjność sprawiła, że zyskały grono nabywców na całym świecie. Charakterystyczny dla Prisme jest specjalny język ich formy. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10. Komplet dla 4 osób: 4 x łyżeczka, łyżka stołowa, widelec, nóż.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...