Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Global
Kod producenta: G-835BD
Realizacja zamówienia: Wysłany w Ciągu 1 do 4 dni
Global
Cena:
759,00 PLN

Firma Yoshida Metal Industry Co., Ltd. (Yoshikin) powstała w 1954 r. w prefekturze Niigata, w mieście Yoshida. W 1960 roku wprowadziła na rynek serię noży Bunmei Gincho, które na przestrzeni lat podbiły japoński rynek noży kuchennych. Z biegiem lat firma intensywnie rozwijała swoją technologię produkcji. Te zabiegi sprawiły, że Yoshikin stworzył nóż od czubka ostrza po rękojeść wykonany z jednego fragmentu stali. Pierwszą linię flagowych noży GLOBAL w 1985 roku zaprojektował światowej sławy projektant Komin Yamada. Wykorzystując wyłącznie najlepsze materiały i uwzględniając najnowocześniejsze trendy w designie, stworzył produkt ponadczasowy. Linia GLOBAL to synonim najwyższej jakości. Są nieodłącznym elementem pracy najlepszych, światowych szefów kuchni, a także amatorów sztuki kulinarnej w domowym zaciszu.

Blok na noże kuchenne GLOBAL został wyposażonyn w otwory na 10 noży o różnej szerokości. Pozwala pomieścić wszystkie noże Global z wyjątkiem tasaka. Dodatkowo posiada specjalny otwór na nożyczki oraz pręt ostrzący. Wykonany został ze stali nierdzewnej 18/10 w matowym wykończeniu. Stojak posiada antypoślizgową podstawę, którą można zdjąć. Pozwala to na łatwiejsze czyszczenie. Blok oprócz walorów estetycznych pozwala w maksymalnie bezpieczny sposób przechowyać i utrzymywać nasze noże w nieskazitelnym stanie. Wymiary: wysokość 30 cm, szerokość 25,5 cm, głębokośc 13 cm. Wykonanie: wysokiej jakości tworzywo.

 

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...