Wczytuję dane...

Lustra

Piękne lustro może w salonie pełnić podwójną funkcję. Z jednej strony pomaga nam na co dzień, gdy chcemy ocenić swój wygląd i wprowadzić ewentualne poprawki, z drugiej zaś może być niezwykle elegancką dekoracją pomieszczenia. Dzięki temu pozwala wprowadzić do codzinnego życia piękno na więcej niż jeden sposób! Obecnie na rynku dostępne są lustra o bardzo różnorodnych designach – od zachwycających klasyczną elegancją po awangardowe projekty. Sprawią one, że codzienne czynności nabiorą zupełnie nowego charakteru.

Oferujemy lustra bardzo różnorodne, jeśli chodzi o kształty i zastosowane elementy. Mamy zatem na przykład klasyczne prostokątne lustra z ramą, jak również i lustro obudowane ręcznie spawanymi stalowymi kawałkami pręta. Oferujemy lustra o różnych rozmiarach, wśród których znajdują się zarówno lustra przeznaczone do powieszenia na ścianie, jak i podłogowe, stołowe lub wolnostojące. W połączeniu z różnorodnością stylistyczną, sprawia to iż każdy będzie mógł znaleźć lustro, które najlepiej pasuje do jego salonu, zarówno pod względem estetyki, jak i ergonomii – niezależnie od tego, czy mają Państwo mały salon o nowoczesnym wystroju czy może duże pomieszczenie urządzone w wysmakowanym klasycznym stylu. Co ważne, lustra te charakteryzują się także bardzo wysokim poziomem wykonania, dzięki czemu będą mogły Państwu służyć przez naprawdę długi czas. Naprawdę warto sprawić, by tak wyśrubowany standard designu znalazł się w Państwa salonie!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...