Wczytuję dane...

Zegary

W żadnym pięknie urządzonym salonie nie może zabraknąć eleganckiego zegara. Chociaż dzisiaj czas wskazują nam również różnorodne elektroniczne urządzenia, nic nie jest w stanie zastąpić przepięknego czasomierza widniejącego na ścianie! Na rynku dostępna jest szeroka gama zegarów ściennych utrzymanych w bardzo różnych stylach – od klasycznych propozycji po projekty bardzo fantazyjne. W naszym asortymencie znajdują się zegary dla miłośników obu tych opcji! Są to produkty uznanych firm takich jak Philippi, House Doctor czy Alessi, które od wielu lat pozwalają osobom z całego świata wprowadzić do mieszkań wysmakowany design.

Oferujemy zegary ścienne o różnych rozmiarach, wykonane z takich materiałów jak na przykład dąb naturalny, marmur, miedź, stal nierdzewna i wiele innych. Równie różnorodne są ich projekty, które różnią style, ale łączy elegancja! Dzięki temu wszystkie z nich stanowią absolutnie wspaniałą dekorację salonu i innych pomieszczeń w mieszkaniu. Nie zabrakło wśród nich modeli z nietypowymi wskazówkami lub napisami na tarczach. Sprawia to, że mają Państwo szansę zyskać zupełnie nowe spojrzenie na zegar ścienny, który staje się w ten sposób ozdobą nowoczesną i atrakcyjną.

Oprócz zegarów ściennych prezentujemy także zegarki stołowe z budzikiem, które umieścimy na stoliku lub szafce nocnej, zegary kominkowe oraz zegary stojące. Mamy tutaj zatem bardzo różne opcje, by uczynić zegar jedną z najważniejszych dekoracji salonu. Naprawdę warto z nich skorzystać!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...