Wczytuję dane...

Ekspresy do Kawy

Kawa czyni poranki bardziej smacznymi od XVI wieku, a w ciągu 500 lat skromne ziarna kawy zrodziły ogromny wybór różnych napojów na bazie kawy. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem cappuccino, macchiato, espresso, czy po prostu zwykłej kawy z filtrem, ekspresy do kawy sprawią, że będziesz za każdym razem pić kawę najwyższej jakości.

Wybór odpowiedniego ekspresu do kawy polega na dobraniu stylu maszyny dla Ciebie na podstawie smaku, mocy i napoju, który lubisz.

Istnieją cztery główne typy ekspresów do kawy, z których każdy jest dostosowany do różnych potrzeb:

- przelewowy ekspres do kawy - jeśli chcesz, aby zwykła i prosta kawa wypełniła Twój kubek, lub chcesz mieć wystarczającą ilość kawy dla kilku osób naraz, przelewowy ekspres jest doskonałym wyborem. Zwykle wymaga on użycia zmielonych ziaren, ale jest też dobrym rozwiązaniem do robienia prostej, nieskomplikowanej małej czarnej.

- ekspres ciśnieniowy na kapsułki – kawa z takiego urządzenia kosztuje więcej niż inne, ale zaletą jest prostota użytkowania. Każda kapsułka zawiera idealną ilość kawy, a można po prostu kupić typ o sile i smaku, który najbardziej lubisz. Bez kłopotów i bez bałaganu.

- ekspresy ciśnieniowe kolbowe - jeśli chcesz mieć pełną swobodę w tworzeniu wszystkiego, od espresso po ristretto do cappuccino, najlepszym wyborem będzie kolbowy ekspres do kawy, podobny do tego, który widzisz w kawiarniach. Charakteryzuje się tym, że trzeba ręcznie dodawać kawę, parzyć własne mleko i powtarzać proces dla każdej filiżanki.

- ekspresy ciśnieniowe automatyczne - automatycznie rozdrabniają i wlewają kawę do kubka. Wystarczy nalać wodę i wsypać ziarna kawy do urządzenia, a za jednym naciśnięciem przycisku można uzyskać zastrzyk kawy, bez konieczności czyszczenia między parzeniem. Maszyny te zawierają zintegrowane spieniacze mleka, które wykonują pracę polegającą na podgrzewaniu mleka do odpowiedniej temperatury, zapewniając kawę cappuccino lub flat white bez większego wysiłku.

Kawa jest jednym z najbardziej wartościowych towarów handlowych na świecie, ustępując tylko ropie. Przyjemna filiżanka kawy na biurku to idealny sposób na rozpoczęcie dnia lub utrzymanie towarzystwa w ciągu dnia. Co ważniejsze, kawa jest podstawową częścią dnia pracy. Ale czym jest kawa bez dobrego ekspresu do kawy w biurze? W pracy dobry, stary dzbanek do kawy nie wystarczy, aby zaspokoić różnorodne pragnienia pracowników i klientów. Ludzie chcą espresso, latte, cappuccino, gorącej czekolady, a niektórzy domagają się nawet zupy z biurowych ekspresów do kawy.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...