Wczytuję dane...

Bloki i Listwy na Noże

Noże kuchenne to standardowe i bezwzględnie wymagane wyposażenie każdej kuchni, stanowiącej serce domu. Czy jednak ich zadanie musi kończyć się na ich funkcjonalności. Najlepsze, nowatorskie, stylowe i przyciągające uwagę propozycje projektów tych niezbędnych narzędzi, mówią same za siebie. Koniec z nudą, czas na sztukę użytkową !

W naszej ofercie możecie Państwo zobaczyć obszerną propozycje poszczególnych akcesoriów, lub gotowe zestawy zawierające również wysokojakościowe ostrza. Ich formy potrafią zaskakiwać, oprócz solidnych japońskich, kształtowanych z jednego materiału, od czubka po koniec rękojeści noży, czy wykonanych ze stali węglowej ostrzy marki Kalea, przechodzimy w nowoczesny i estetyczny zbiór akcesoriów, wzbogacających nasze wnętrze. Oferujemy Państwu gamę doskonale opracowanych stojaków na noże, listw magnetycznych, jak i magnetycznych bloków ułatwiających odkładanie  ostrzy w odpowiednie miejsce.

Znajdują się tu najwyższej jakości produkty z całego świata. Posiadamy produkty firmy Yoshida Metal Industry i jej linii Global z wspomnianymi już solidnymi nożami, oraz niebanalnie zaprojektowanymi stojakami. Są to inspirowane żaglowcem stojaki GLOBAL GKB, czy oryginalne formy stojaków T, mieszczących do 7 noży.

Entuzjaści norweskiego minimalizmu, pokochają czarną, magnetyczną, drewnianą listwę projektu Maja Bogh Vindbjerg – absolwentki Aarhus School of Architecture w Danii z NUR Design Studio.

Ci z nas, którzy lubią niebanalne połączenia materiałowe, jakim jest łączenie drewna, stali i szkła, odnajdą swój styl w efektownych i wysokojakościowych zestawach noży znanej włoskiej marki Bugatti. Ich ciekawy wygląd i różnorodność wersji kolorystycznych odnajdą swoje miejsce w każdej kuchni. Takie ciekawe projekty form użytkowych dodadzą charaktery wnętrzu i gwarantują przykucie uwagi naszych gości.

Oferujemy też ciekawe  propozycje firmy RIG- TIG magnetyczne, punktowe uchwyty na noże wykończone naturalnym korkiem. Możemy układać  je w dowolne kompozycje i dobierać ich lokalizacje do naszych potrzeb. A to tylko ułamek naszej oferty, która pomoże wyposażyć i udekorować naszą przestrzeń, przy gwarancji jakości wszystkich elementów. Te i wiele więcej firm, jak choćby znany Joseph Joseph, Wmf czy Judge, oferującej zestaw noży z molibdenowej stali nierdzewnej. Wszystko to znajdziecie Państwo wśród naszych zasobów.

Dodatkowo ukazujemy tu ceramiczne kamienie do ostrzenia noży marki Chroma o zróżnicowanej gradacji do profesjonalnego ostrzenia, zarówno brzytew i nożyczek. Dostępna oferta gwarantuje kompleksowe wyposażenie w nowoczesne, stylowe i niezawodne noże oraz ich akcesoria dla naszej kuchni.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...