Wczytuję dane...

Sztućce do Serwowania

Elegancko zastawiony stół to nieodłączny element każdej uczty. Starannie wykonana zastawa, w tym sztućce do nakładania i sztućce do serwowania uprzyjemni i doda szyku zarówno uroczystym spotkaniom, jak i tym mniej formalnym. Dbałość o takie detale jest równie ważna, jak smak potraw — razem się dopełniają i sprawiają, że wszystko smakuje lepiej, w każdym towarzystwie.


Sztućce do serwowania — piękne i praktyczne elementy zastawy


Starannie wykonane sztućce do serwowania dostępne w naszej ofercie będą stanowiły elegancką wizytówkę każdego domu oraz pokażą zaangażowanie i pasję gospodarza lub gospodyni do dobrego jedzenia. Odpowiednio podane potrawy mogą wręcz być rodzajem sztuki. Podając na stół różnorakie sałaty, warto zadbać o dobrej jakości sztućce do podawania. Niech będą ozdobą nie tylko stołu, ale całego dania. Podobnie rzecz ma się np. z deską do mięs i serów — designerskie widelczyki zachwycą gości.

Oferowane produkty dostępne są w różnych wariantach: zarówno drewniane, bardziej domowe w swym wzornictwie, jak i ze stali, eleganckie i dystyngowane, dostępne w głębokich barwach złota, czerni i stali - będące połączeniem nowoczesnej prostoty ze staroświeckim luksusem.

Wszystkie sztućce do podawania wykonano z trwałych materiałów, całkowicie bezpiecznych w kontakcie z żywnością, co w połączeniu z uniwersalnym wzornictwem sprawi, że sztućce będą długo spełniały swoją funkcję, jednocześnie ciesząc oko przy każdej odświętnej okazji.


Łopatka do ciasta — niezbędnik w domowej cukierni


Eleganckie ciasta przekładane, z owocami, serniki, karpatki i torty — choć każdy lubi coś innego, to słodkie smakołyki są nieodłącznym elementem spotkań. Jednak jak cieszyć się tortem urodzinowym, jeśli nie można go sprawnie pokroić i poczęstować każdego z gości? Lub świątecznym sernikiem? Każdy, kto choć raz organizował większe przyjęcie z deserem, wie, że warto zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzie, a w tym wypadku doskonale sprawdzi się łopatka do ciasta.

Elegancka łopatka do ciasta łączy w sobie dwie zasadnicze funkcje: pozwala na porcjowanie deseru zgodnie z preferencjami gości i równocześnie umożliwia proste i szybkie nałożenie porcji na talerzyk. Minimalistyczny design nie przytłacza, a wręcz uzupełnia elegancko podane ciasto. Dobrej jakości materiał łopatki sprawi, że ta sprawdzi się podczas wielu uroczystości, a także w czasie codziennego użytkowania.

Co więcej, elegancko zapakowane sztućce do serwowania będą stanowiły piękny prezent np. urodzinowy, świąteczny czy dla młodej pary.

Sortuj według: Wyświetl po produktów

    Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

    Okazje.info
    Pobieranie danych...