Wczytuję dane...
Produkt dostępny!

Producent: Zack
Kod producenta: 40466
Realizacja zamówienia: Wysyłamy w ciągu 1 do 4 dni
Zack
Cena:
188,00 PLN

Kolekcja Zack ATORE to prosta, geometryczna forma idealna do ascetycznych wnętrz. Nowoczesny design w połączeniu z polerowaną stalą nierdzewną 18/10, będzie idealnie komponował się we współczesnych łazienkach. Elementy serii można montować do ściany z apomocą klasycznych kołków lub też w systemie ZackMountSystem z użyciem kleju montazowego Zack. Magnetyczny uchwyt na kostkę mydła, wymiary: wysokość 3.5 cm, głębokość 8.5 cm, szerokość 4 cm. Wykonanie: stal nierdzewna 18/10 w wykończeniu polerowanym (połysk).

Marka ZACK powstała w 1985 roku w Niemczech i jest dziś jednym ze światowych liderów dystrybucji produktów wyposażenia wnętrz ze stali nierdzewnej. W filozofii firmy funkcjonuje indywidualne podejście do każdego projektu. Postawienie na bardzo ograniczoną ilość form i materiałów, pozwala na zachowanie wysokiej jakości, a co za tym idzie powstanie zjawiska stylu ekskluzywnego. Produkty ZACK to prosta, czasami minimalistyczna forma, która doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza.

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...