Wczytuję dane...

Akcesoria do Pieczenia

Sklep Design For Home - Akcesoria do pieczenia do Twojej kuchni

W tej kategorii skupimy się na akcesoriach do kuchni, a więc kluczowego miejsca dla niemal każdego. Przedmioty te znacznie ułatwiają codzienną pracę, a także umożliwiają czynności, które nie byłyby możliwe przy użyciu normalnych narzędzi. Opiszemy je dokładniej poniżej.


Akcesoria do Pieczenia

Akcesoria do pieczenia w naszym sklepie są niezwykle funkcjonalne. Taka selekcja ma na celu zaoferowanie naszym klientom asortymentu, który nie tylko dobrze wygląda, lecz jest przede wszystkim przydatny. Jak chociażby żeliwna Brytfanna Emaliowana 3,5 l LA CUSINE - to doskonały przykład niedocenianego (niestety!) rozwiązania z dziedziny gotowania. Nic bardziej mylnego! Żeliwne brytfanny to sprawdzone metody na wydobycie głębszego smaku z potraw wymagających długiego gotowania oraz wolnego ognia. Nic poza brytfanną nie da nam tak pełnego smaku konfitur, powideł i mięs. Gorąco polecamy wypróbowanie brytfann LA CUSINE. Dziesiątki naszych Klientów już tak zrobiło - uśmiech na ich twarzach stanowi dla nas potwierdzenie najwyższej klasy tego sprzętu.

Czymże byłoby pieczenie ciast bez wałków do ciasta? Te niezbędne elementy wyposażenia każdej kuchni wydają się nam wręcz nierozłącznie z nią związane. Design For Home oferuje kilka rodzajów wałków do ciasta. Pierwszym z nich jest granitowy wałek do Ciasta z podstawką o nazwie GRANO. Granit jest świetny do wałkowania ciasta ze względu na swoją gładkość i odpowiednią wagę. Nie bez znaczenia jest także fakt, że ciasto znacznie dłużej pozostanie chłodne, a to ze względu na niską temperaturę własną granitu. Ułatwi to nam zręczne i szybkie przygotowanie wypieków. Jeżeli z jakichś względów nie odpowiada nam granit, prezentujemy produkt firmy Kitchen Craft. Jest nim marmurowy wałek do Ciasta MASTER CLASS. Marmur, podobnie jak granit, jest ciężki oraz chłodny. W przypadku, gdy jesteśmy zwolennikami klasycznych materiałów, z pomocą przychodzi producent Skagerak Denmark z Danii. Produkuje on dębowy wałek do Ciasta o przepięknym, skandynawskim wzornictwie. Inne wałki w naszej ofercie to wałki z regulacją grubości, silikonowe, a także o metalowym rdzeniu.

W swojej ofercie posiadamy także zestawy do muffinów, foremki, czy nawet wykrawacze do babeczek. Dla kochających wyrażać swoje talenty artystyczne przewidzieliśmy stemple do ciasteczek oraz dekoratory do ciast. A także wiele innych, ciekawych akcesoriów!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...