Wczytuję dane...

Gazetniki

Jeżeli należą Państwo do osób, które często czytają prasę, gazetnik jest jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów, jakie mogą znaleźć się w Państwa salonie. Pozwoli on zadbać o wygląd salonu w więcej niż jeden sposób – z jednej strony pomoże zachować w nim porządek, z drugiej zaś stanie się jego bardzo atrakcyjną dekoracją. Wysokiej jakości design może bowiem zamienić ten relatywnie niepozorny element wyposażenia salonu w dekorację subtelnie upiększającą jego wygląd. Tego rodzaju akcesoria pełnią także bardzo ważną funkcję w przestrzeniach biurowych czy miejscach użyteczności publicznej, gdzie schludny wygląd pomieszczenia jest szczególnie istotny. Jeżeli umieścicie Państwo estetyczny i funkcjonalny gazetnik w swoim obiekcie, każda odwiedzająca go osoba uzna go za bardzo elegancki.

W tym dziale znajdują się produkty znanych firm takich jak Hübsch, Villa Collection i wielu innych. Charakteryzują się one bardzo dopracowanym, minimalistycznym designem, który dzięki swojej uniwersalności doskonale wpasuje się w wygląd pomieszczeń urządzonych w bardzo różnych stylach. Oprócz doskonałego designu wyróżnia je również wyjątkowo wysoka jakość wykonania, dzięki której będą Państwu służyć przez naprawdę długi czas, pozwalając utrzymywać nienaganny porządek w pomieszczeniu i zadając mu szyku. Co więcej, posiadają uchwyty, które pozwalają na bardzo łatwe przymocowanie ich do ściany. Możliwość położenia całej posiadanej prasy i katalogów w jednym miejscu zdecydowanie zwiększa wygodę życia codziennego!

Sortuj według: Wyświetl po produktów

Szanowni Klienci informujemy, że w dniach 18 - 21.10 Dział Obsługi Klienta oraz nasz Showroom będą NIECZYNNE. W tym czasie nie będziemy również realizować wysyłek. Realizację zamówień rozpoczniemy od wtorku 19.10. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zespół DesignForHome.pl

Okazje.info
Pobieranie danych...